Songs Of Faith And Devotion | The 12″ Series i co dalej

Od piątku mamy potwierdzenie tego, co komunikowałem Wam jeszcze w sierpniu o grafice i zawartości boxa. 30 października na półkach sklepowych zobaczymy box w devotionalowym fiolecie.

Szczegółowa rozpiska, informacja prasowa oraz okładka na dedykowanym landingpage’u, który przygotowałem jeszcze w sierpniu.

W każdej informacji prasowej na końcu pojawia się fragment o tym, że seria będzie kontynuowana aż do szczęśliwego finału.

Prace nad boxem Songs Of Faith And Devotion były zakończone już w ubiegłym roku i gdyby nie pandemia to w tym roku boxa do SOFAD otrzymalibyśmy nieco wcześniej, bo na koniec sierpnia.

Plan wydawniczy kolejnych boxów wygląda następująco:

2021: Ultra (8 placków) / Exciter (7 placków) – testpressy już są gotowe
2022: Playing The Angel (8-9 placków)*** / Sounds Of The Universe (4 placki)
2023: Delta Machine (3 placki) / Spirit (3 placki)
prawdopodobnie 2024 – 2025: kompilacje brakujących singli (11-13 placków. ** / box z singlami z nowego albumu. *

Tu małe zastrzeżenie. Słyszałem również o opcji w której boxy Violator, SOFAD i Ultra miały jakoby się ukazać w 2020 (ale CoVID zrobił swoje), więc jeżeli w przyszłym roku okaże się, że PTA też będzie wydane to nie bijcie 😉 Oznacza to prawdopodobnie, że wtedy SOTU, Delta i Spirit, jako pomniejsze ukarzą się również w jednym roku.

Do boxa Ultra nie będą dołączone single Only When I Lose Myself. Ta pozycja doczeka się, razem z Shake The Disease, It’s Called A Heart, Everything Counts – live, wspólnego boxu na zakończenie serii wydawniczej.

Nie mam 100% pewności, że nie będzie audio bonusów. Po prostu nie mam 100% potwierdzenia. Jeżeli to się zmieni uszczegółowię info.

* Uwaga nie tłumaczymy sobie tego, że nowa płyta ukarze się dopiero w 2024-2025. Tłumaczymy sobie to w ten sposób, że single z nowego albumu niektórzy zapaleńcy kupią dwa razy. Raz w momencie wydania, a potem w nieodległej przyszłości w postaci boxa The 12” Series.

** Shake The Disease (x2), It’s Called A Heart (x2), Everything Counts – live (x2), Only When I Lose Myself (x2), Enjoy The Silence ’04, Martyr, Personal Jesus ’11. Nie wiadomo do końca jaki los spotka Perfect i Behind The Wheel ’11.

*** 9. placek to The Darkest Star.

Leave a Reply