Martin Gore w kawałku The Mission – Charytatywnie

Martin Gore zaangażował się w charytatywny projekt nagrywając nowe wersję utworu Tower Of Strength autorstwa The Mission. Na potrzeby tego projektu ekipa nabywająca przybrała nazwę ReMission InternationalTower Of Strength 2020 (TOS2020). Utwór będzie wydany, aby wesprzeć ludzi walczących na pierwszej linii z pandemią Covid-19.

The Mission
The Mission

Wydanie będzie dostępne w wersji cyfrowej, na winylu i jako CD. Projekt ma wspierać różne organizacje charytatywne a obok Martina w projekcie TOS2020 biorą m.in. Garry Numan, Midge Ure i Trentemoller. Martin tak skomentował cały projekt:

„Direct Relief to organizacja, która pomaga ludziom w nagłych przypadkach, takich jak klęski żywiołowe lub w czasach ubóstwa, dostarczając sprzęt medyczny i zaopatrzenie tam, gdzie są najbardziej potrzebne. W tej chwili są oczywiście mocno skoncentrowani na Covid-19 ”.

Martin Lee Gore dla Direct Relief

Kawałek ujrzy światło dzienne 28 sierpnia 2020. Póki co możecie zobaczyć teaser.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Martin angażuje się w działania organizacji Direct Relief. W 2014 Martin wspierał i przekazał datek na rzecz wali z Ebolą, a w 2012 wpierał poszkodowanych przezhHuragan Sandy.

Leave a Reply