18CDBoxSet – MODE Box

Odpalajcie drukarki, szykujcie nerki, podobno wątrobę też da się sprzedać, a materiał genetyczny ponoć dobrze stoi, pora przyzwyczajać dzieci, że św. Mikołaj będzie w tym roku skromniejszy. Może uda się uratować przyszłoroczne wakacje, ale to jeszcze nie jest przesądzone.

Wizyta w kinie na dokumencie to dopiero początek kosztów… Nie mam na myśli również nadchodzącego nowego coveru depeche MODE – 4:33, który pojawi się na świecie już w piątek (4 października) w ramach boxu wydawanego przez Mute Records. Ciekawe, czy nakręcono teledysk?

Nie mam też na myśli kolejnej porcji 12″ Singli na winylach z Violator i Songs Of Faith And Devotion, bo te co prawda w drodze, nie mniej nie ma jeszcze konkretów czy w tym roku, czy jednak już po 01.01.

22 listopada, nakładem Legacy Recordings, wydany zostanie box składający się z 18. płyt CD. Nie ma jeszcze podanej zawartości tej kompilacji. Znany jest jedynie kod EAN – 0889853894925. Jako pierwsza zajafka pojawiła się na fan.pl. Stąd poniżej zrzut ekranu. Jeszcze dziś ok 13:00 można było zobaczyć dostępną informację na stronie sklepu w całej krasie. Obecnie listing jest niedostępny.

fotka zajumana z grupy depeche MODE Poland (C) RK

Na szczęście internety w służbie człowieka i po numerze EAN można znaleźć potwierdzenie tej informacji w holenderskim sklepie z muzyką – sounds-venlo.nl. Podobnie na słowackim serwisie. Przewidywana cena 310 EURO (ok. 1345 PLN). Kolejne szczegóły w drodze…

Dlaczego box ma być wydany przez Legacy Rec, a nie przez Sony/Columbia? Ponieważ do Legacy Rec. przekazywany jest starszy katalog wydawniczy zespołu. Np. Delta Machine jest już w Legacy Rec. W ramach tej wytwórni wydawane były wszystkie reedycje winyli i CD po przyjęciu depeche MODE przez Sony. Jednak to, co jest najciekawsze, to wydawnictwa koncertowe, archiwalne i nie publikowane, które również ukazują się pod szyldem tej wytwórni…

Jedna myśl w temacie “18CDBoxSet – MODE Box”

Dodaj komentarz