depeche MODE Symfonicznie.

Muzyka depeche MODE w Electropop Orchestra

8. lutego 2020 rusza pierwsze z serii widowisk ELECTROPOP ORCHESTRA. Widowisko przygotowane zostało z udziałem instrumentów z lat 80 i orkiestry symfonicznej.

Filharmonia Futura zaprasza na widowisko przenoszące widzów w lata 80. Będzie to miks instrumentów symfonicznych oraz przygotowane na bazie oryginalnych instrumentów klawiszowych i brzmień z przedostatniej dekady XX w.

Lata 80’ to czas dynamicznego rozwoju muzyki elektronicznej. Postęp w dziedzinie konstrukcji syntezatorów spowodował prawdziwy wysyp zespołów bazujących na tego rodzaju brzmieniach. A są to brzmienia bardzo charakterystyczne, które uzyskać można jedynie korzystając z oryginalnych instrumentów. Inaczej, wykonując tę muzykę osiągnie się efekt “prawie” identyczny z oryginałem. A prawie jak wiadomo robi różnicę. Wiedzą o tym producenci, niejednokrotnie wydając spore sumy na ich zakup. Tworząc Electropop Orchestra bazować będziemy przede wszystkim na instrumentach (syntezatorach) z epoki.

filharmonia futura

Pierwszy z koncertów odbędzie się 8 lutego 2020 w Filharmonii Rzeszowskiej, kolejna odsłona wystartuje 13 marca 2020 w Kijów.Centrum w Krakowie, a na ostatni zapowiedziany koncert zaprasza Filharmonia Świętokrzyska z Kielc.

Zapowiedź Electropop Orchestra

Twórcy wydarzenia zapowiadają utwory z repertuaru depeche MODE oraz innych artystów lat 80.*

  • Depeche Mode: Enjoy The Silence, People Are People, Master And Servant, Strangelove
  • A-ha: Take On Me, Stay On These Roads, Crying in The Rain
  • Alphaville: Forever Young, Big In Japan
  • Eurythmics: Sweet Dreams
  • Pet Shop Boys: Suburbia, It’s A Sin, West And Girls, Always On My Mind
  • Jean-Michel Jarre: Oxygen
  • Vangelis: Chariots Of Fire

Bilety do nabycia na ebilet.pl

* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany repertuaru.

People Are People

Dodaj komentarz