Das Moon

Das Moon z coverem Fools

Zespół Das Moon nagrał cover kawałka depeche MODEFools. Utwór jest zapowiedzią nowego hołdu dla depeche MODE, jaki w tym roku ukaże się na polskim rynku.

„Nagraliśmy „Fools” ponieważ zaproponowano nam udział w płycie „Polish Tribute To depeche MODE”. Wybraliśmy akurat ten utwór ponieważ jest mniej znany i mniej oczywisty w dorobku Depeche Mode. Piosenka ma ładną transową melodykę, która pasuje do naszego obecnego stylu. Niestety na tą chwilę nie wiemy, kiedy wydawnictwo ujrzy światło dzienne. Premiera utworu i teledysku pojawia się w ważnym dla nas momencie, gdyż rozpoczęliśmy właśnie trasę koncertową RMX Tour podczas której prezentujemy nowe electro-transowe wersje utworów znanych z naszych trzech płyt.[…]”

wyjaśniają w swojej informacji prasowej artyści Das Moon.
Das Moon – Fools

Polish Tribute to depeche MODE” będzie trzecim hołdem dla depeche MODE, jaki zostanie wydany w naszym kraju. Poprzednie wydawnictwa to: „Master Of Celebration – Polish Artists Present Depeche Mode’s Songs” wydany w 1999 roku i „Mode In Poland: Polish Independent Depeche Mode Tribute” wydany w 2000 roku.

Obecnie nie jest jeszcze znana data wydania kompilacji.

Leave a Reply