Debiut Insight i It’s No Good

Trzeci koncert w Los Angeles przyniósł zaskakująco dużo zmian. Zaczęło się już na początku koncertu, potem było tylko ciekawiej.

Serię zmian rozpoczął Dave zastępując So Much LoveIt’s No Good. Był to debiut na tej trasie i pierwszy wykon od koncertu w Dusseldorfie 2010.02.27. O It’s No Good pisaliśmy już w grudniu ubiegłego roku, że jest szykowany do grania na tej trasie. Do kolejnej zmiany musieliśmy czekać do setu Martina. Zamiast tradycyjnego już w tym miejscu A Question Of Lust Martin zaserwował fanom – Insight – numer ostatni raz zagrany podczas Tour Of The Universe w Dusseldorfie 2010.02.26.

Trzecią zmianą tej nocy był akustyczny wykon Shake The Disease – jest to powrót do setu koncertowego na tej trasie. Po raz pierwszy od koncertu w Hannoverze 2017.06.12.

Kiedy wydawało się już, że tej nocy reszta bisów pozostanie bez zmian, zespół zamiast zagrać Heroes pojechał z Black Celebration. Był to drugi wykon na tej trasie tego kawałka. Poprzednim razem usłyszała go publiczność podczas 2 nocy w Nowym Jorku 2017.09.11.

Był to kolejny (drugi) koncert z najmniejszą liczbą wykonań kawałków z aktualnie promowanego albumu – jedynie 5 kawałków. Można ten koncert odczytywać jako hołd dla Ultra, który w tym roku obchodzi 20 lat wydania.

Pełna setlista oraz statystyki koncertu na MODE2Joy.

Dodaj komentarz