Re-TROS, Pumarosa, EMA i Black Line – poznaliśmy supporty na zimowej trasie.

Poznaliśmy właśnie 4 zespoły, które rozgrzeją fanów przed koncertami depeche MODE na zimowej części trasy. Są to: Re-TROS, Pumarosa, EMA i Black Line, który zaprezentuje się na trzech koncertach w Polsce.

Re-TROS wydali ostatnio nowy album „Before The Applause”. Zespół ten jako pierwszy będzie towarzyszył dM, czyli począwszy od koncertu w Dublinie (15.11) i na Barcelonie (7.12) kończąc. A na żywo brzmią tak:

Kolejnym supportem jest grupa Pumarosa. Dołączy do trasy w Turynie (9.12), ostatni koncert zagra w Kolonii (15.01). Grupa debiutowała w marcu albumem „THE WITCH„.

Od pierwszego koncertu w Berlinie (17.01), aż do koncertu w Wiedniu (4.02) przed dM występować będzie EMA. Zespół ten odwiedzi swoją drogą Warszawę 14.10 w ramach swojej obecnej trasy promującej ostatni album „Exile In The Outer Ring„.

Na trzech koncertach w Polsce, zaczynając od Krakowa (7.02) gościć będzie Black Line – kolektyw muzyków i producentów, którzy nie są na stałe związani z projektem. Co ciekawe, współpracowali z nimi: Christian Eigner i Douglas J McCarthy.  Support będzie towarzyszył dM do końca tej części trasy, czyli do koncertu w Moskwie (25.02).

 

 

 

Dodaj komentarz