depeche MODE / 101dM

Informacje o depeche MODE, płytach, koncertach i fanach grupy.

Spirit

Trzeci singel już w zapowiedziach.

Jeszcze na dobre nie pojawił się 2 singel na sklepowych półkach, a już możemy poinformować, że trzecim singlem będzie…

Cover Me. Singel ukaże się 7 października na dwu-płytowym winylu i jako CD. Na razie wiadomo, że podobnie, jak to było w przypadku Where’s The Revolution i Going Backwards będzie to seria remixów.

Single jest też spełnieniem świeckiej tradycji, że jeden numer z płyty autorstwa Dave’a ląduje w postaci singla. Tak dzieje się od czasu, gdy Dave przynosi do studia swoje numery na płytę. Wcześniej były to odpowiednio – Suffer Well, Hole To Feed, Should Be Higher. Przeważnie był to 3/4. singel w serii. Ciekawe, czy Cover Me będzie też kończyć single i numer będzie ostatnim singlem ze Spirit.

Będzie to chyba najkrótszy singel depeche MODE w historii. Podstawowa wersja ma długość 4:50. Kawałek pewnie zostanie wyedytowany do 4:00 – 3:30. Część do zaniknięcia wokalu to ok 2:40. Co oznacza, że kawałek traci swoją siłę w postaci świetnej części instrumentalnej. W radio, jak wiadomo, części instrumentalne albo się zagaduje, albo wycisza.

Okładka singla nie jest jeszcze znana.

4 Comments

  1. Filip

    Martini, nie przejmuj się prymitywnymi atakami jakichś Stelmachów. Nie czują klimatu i tyle. Jako stary fan DM popieram Cię i Twoją działalność. Pozdrawiam!

  2. Marek.dm

    Czytałem kilka razy ten atak P. Stelmacha, i zupełnie tego nie rozumiem, o co mu chodzi. Wielki szacunek dla waszych stron i waszej pracy. Mode2joy.pl jest genialne.

Dodaj komentarz

Serwis zarządzany, prowadzony przez Ultra Interactive