Akcja fanów podczas koncertu depeche MODE w Warszawie

Podobnie, jak w innych miastach, również w Warszawie fani szykują zorganizowaną akcję podkreślającą wyjątkowość koncertu depeche MODE.

W poprzednich latach fani na koncertach depeche MODE w Warszawie i w Łodzi przygotowywali wiele akcji sprawiających, że koncerty w Polsce stawały się wyjątkowymi. Master & Servant pamiętamy do dziś.

Nie inaczej będzie i tym razem. 21 lipca zespół zagra w Warszawie z tej okazji polscy fani chcą podczas wybranych utworów przygotować specjalną oprawę.

So Much Love / Where’s The Revolution

Prośba, aby zabrać na koncert czerwone balony, którymi będziemy machać w czasie tych utworów.

Never Let Me Down Again

Tuż przed tym, jak Dave zaprosi fanów do machania rękami wszyscy zakładamy fluorescencyjne bransoletki, albo glowsticki. Tak, aby w momencie, gdy rozpocznie się machanie stadion rozświetlił się dziesiątkami tysięcy świecących w ciemności rąk.

Informacja dla wszystkich udających się na koncert DM do Warszawy 21.07.2017. Akcja koncertowa fanów: czerwone balony dmuchamy na Where’s the Revolution i So Much Love oraz zakładamy fluorescencyjne bransoletki na nadgarstki i machamy w kulminacyjnym momencie na NEVER LET ME DOWN!! Bransoletki to są takie słomki świecące, są do kupienia na internecie np allegro, aktualnie można je dostać w pepco.

Źródło informacji o akcji: Wydarzenie koncert na PGE Narodowym przez LiveNation. Spread The News Around The World.

2 myśli w temacie “Akcja fanów podczas koncertu depeche MODE w Warszawie”

  1. ???
    Kur…cze, to fakt ze jestem w stanie troche odmiennym, jest niedziela i wlasnie uwalilismy w siatke z USA ale wydawalo mi sie ze czytac nie zapomnialem. Tymczasem trzeci raz skladam literki w wyrazy, te w zdania i caly czas widze bransoletki swiecace, baloniki-czerwonce…. Sprawdzilem adres strony i tez mi sie zgadza…
    Ale w dzisiejszych czasach broni elektromagnetycznej i czychajacych za kazdym rogiem wybuchow termobarycznych dziwie sie jakby coraz mniej 🙂
    Martini, prosze podaj mi reke :))
    Milej reszty niedzieli oraz nie gorszego tygodnia nadchodzacego.

Dodaj komentarz