Już podsumowaliśmy Promo Tour pod względem setlistowym, gdy tym czasem okazuje się, że jeżeli dać depeche MODE kilka dni wolnego, to znaczy, że coś może się wydarzyć. Nie inaczej jest i teraz.

Wczoraj informowaliśmy, że zespół przybył już do Europy i niedługo rozpocznie próby sceniczne. Scena już się buduje w Freinds Arena:

Grupa fanów ze Szwecji miała otrzymać od Spotify zaproszenia na próbę depeche MODE w najbliższa środę – 3. maja. Wejściówki na próbę rozdawane były tym użytkownikom, którzy na platformie słuchali dużo muzyki zespołu i mieli wykupiony abonament. Panowie są w Sztokholmie co najmniej od wczoraj.

Próba ma odbyć się w środę, nie wiemy natomiast ilu fanów otrzymało zaproszenia. Jak tylko pojawi się więcej szczegółów, damy znać. Na zaproszeniu możemy przeczytać tłumaczenie bardzo koślawe ze szwedzkiego:

Zaproszenie na próbę 03.05

Zaproszenie na próbę 03.05

Aby uzyskać więcej informacji, w tym czas i miejsce, zostaną ujawnione w dniu 2 maja, dzień przed próba kostiumowa. UWAGA: wszystkie komórki będą zbierane na miejscu i nie dozwolone podczas prób są jakiegokolwiek rodzaju fotografie lub nagrania

Trzeba odnotować, że takie dystrybuowanie wejściówek na wydarzenie wzbudziło już sporo negatywnych komentarzy. Niesmak budzi fakt, że żeby o byciu „prawdziwym fanem zadecydowało słuchanie  muzyki dM na Spotify”.