Spirit Release Party w barStudio – relacja

barStudio wypełnił się wczoraj fanami czekającymi na pierwszy oficjalny odsłuch płyty Spirit. Frekwencja dopisała i wszyscy zainteresowani bez problemu dostali się do środka, choć ci najbardziej niecierpliwi stali w kolejce jeszcze przed otwarciem drzwi.

Muszę przyznać, że organizatorzy, czyli Sony Music i Empik, naprawdę się postarali: wystrój nawiązywał do klimatu singla Where’s The Revolution, fani mogli zrobić sobie zdjęcia w fotobudce zaaranżowanej na mównicę z teledysku, a dodatkowo nad oprawą muzyczną czuwali dobrze znani i lubiani bywalcom wszelkich depeszowych imprez: DJ Kanaritz, DJ devotee  i DJ ADHD.

Pierwsze dźwięki z nowej płyty rozbrzmiały tuż przed 22.00. Trudno było się uważnie wsłuchać przy wszystkich rozmowach, śmiechach i komentarzach dookoła, no ale chyba nikt nie liczył na to, że posłucha nowej płyty w spokoju. Widziałam kilka osób, które na odsłuch opuściły barStudio, aby nie psuć sobie niespodzianki odsłuchu w domowym zaciszu.

Po ośmiu numerach (jeśli mylę się co do liczby, wybaczcie, drink The Worst Crime zrobił swoje) prowadzący zrobili przerwę na konkurs karaoke, w którym do wygrania było spotkanie z zespołem przed warszawskim koncertem. Pozwólcie, że przemilczę ten wątek, ponieważ singiel Where’s The Revolution został do cna styrany – bez wyjątku.

Po niesławnym konkursie, wróciła prezentacja płyty, z lekko przerzedzonym już tłumem (czyżby niektórzy nie dali rady podczas karaoke?).

Na pół godziny przed północą, do stoiska Empiku zaczęła ustawiać się kolejka chętnych do zakupu płyty. Do płyt dodawane były: płócienna torba z grafiką albumu Spirit, czarna gumowa bransoletka z podświetlanymi literami DM oraz naklejka z literami DM na biało czerwonym tle z załączonym kuponem do losowania kolejnego spotkania Meet & Greet z zespołem.

 

Co tu dużo mówić – impreza zacna, dużo znajomych twarzy i uszy zniszczone karaoke. See You Next Time!

Jedna myśl w temacie “Spirit Release Party w barStudio – relacja”

Dodaj komentarz