depeche MODE / 101dM

Informacje o depeche MODE, płytach, koncertach i fanach grupy.

Global Spirit Tour

Potwierdzone kawałki na trasę (chyba nie będziecie zaskoczeni)

W marcowym numerze niemieckiej wersji Rolling Stone depeche MODE dostali okładkę. Oczywiście wiadomo z jakiego powodu… Zobacz zapowiedź.

Jedną z głównych pozycji jest wywiad z Dave’em. Nas zainteresował oczywiście fragment w którym Dave opowiada o trasie koncertowej. Jako pewniaki do grania wymienił – Enjoy The Silence, Walking In My Shoes, Personal Jesus… ależ jesteśmy zaskoczeni.

Jak ostatni numer Dave wymienił Everything Counts, który przewijał się w naszych przeciwkach od jakiegoś czasu. Ze wcześniejszych wywiadów wiemy, że były wymieniane kawąłki takie, jak: Barrel Of A Gun, In Your Room, It’s No Good.

Everything Counts został napisany w 1983 podczas trasy A Broken Frame Tour po koncercie w Hong Kongu, jako krytyka kapitalistycznego modelu świata. Wg Dave’a ów polityczny wydźwięk utworu był jednym z powodów wybrania go do tegorocznej setlisty.

Z przecieków około próbowych wiemy, że Martin podobno trenuje And Then…, ale nie jest to jedyny numer, jaki brany jest na warsztat. Podobno Martin z Peter’em Gordeno próbują również inne kawałki z Construction Time Again. Niestety którykolwiek numer nie zostanie wybrany, to ocznacza, że będą one w wersji obranej z jakiejkolwiek elektroniki, jedynie w towarzystwie nowego klawisza Petera Gordeno. Niestety.

* Marcowy numer Rolling Stone ukaże się 23 lutego.

3 Comments

  1. dave

    lenie.

  2. Wiecor

    I kto to mówi.

  3. tomaszek

    jesli zniszczą Told You So plumkaniem to w pierwszym rzędzie się stawie z transparentem – PROFANACJA !

Dodaj komentarz

Serwis zarządzany, prowadzony przez Ultra Interactive