Where’s The Revolution

O singlu Where’s The Revolution i o trasie

Na pierwszego singla na fizycznym nośniku będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Ostatnio podawane informacje tylko częściowo się potwierdziły. Początek tygodnia przyniósł ciekawostkę na temat przyszłej trasy.

Where’s The Revolution

Niestety dopiero marzec przyniesie ten moment, kiedy będziemy mogli odpalić singiel na fizycznym nośniku. Wcześniej informowaliśmy jakoby miałby być to 17.02. No to nie będzie. Singiel ukaże się dopiero 3 marca.

— Depeche_d Mode♨️ (@Ultra_Depeche) 12 lutego 2017

Global Spirit Tour

Fanowskie serwisy donoszą, że zespół zaczyna w przyszłym tygodniu próby przed trasą. Co raz głośniej, mówi się, że koniec lutego, a na pewno początek marca ma być  czasem, w którym depeche MODE ruszą w trasę promującą singiel i album.

Spekuluje się, że data 24 lutego nie jest przypadkowa i oddanie na rok fanom oficjalnego fanpage’a to ten moment, kiedy zacznie się dziać promocyjnie bardzo dużo… nie nastawiałbym się, ale miło będzie….

Jakiś czas temu jeden z fanów blisko związanych z managementem zespołu ustawił na swoim profilu wiele mówiące zdjęcie:

@PeterToo (Twitter)
@PeterToo (Twitter)

Są to zawieszki szykowane na wydarzenie z udziałem zespołu. Zdjęcie pojawiło sie tego samego dnia, co poniższa wiadomość (zamieszczaliśmy już ją na FB jakiś czas temu).

A skoro już o trasie, to być może umknął nam ten wywiad, ale oprócz tego, że depeche MODE ma odswieżyć Everything Counts na najbliższej trasie, to jakoby Martin miałby odświeżyć w swoim secie bardzo dawno temu grany numer – And Then… po raz ostatni zespół zagrał ten kawałek 02.06.1984 w Ludwigshafen.

Coś dużo tych odwołań do Contruction Time Again. Więcej przecieków i newsów w drodze…

8 myśli w temacie “O singlu Where’s The Revolution i o trasie”

  1. Wiecor – i doi kompletu TOLD YOU SO … nawalanie w pady i można strugać trumienke 🙂
    Landscapa nie zagrają bo musieliby autorowi zapłacić…

Dodaj komentarz