Jeszcze nie wzniósł się na dobre kurz związany z pierwszym singlem, a z obozu depeche MODE dochodzą pomruki, że kolejny singiel promujący album zobaczymy dopiero pół roku po premierze pierwszego.

Wg przecieku z Instagramowego pewnej charakteryzatorki mocno wtulającej się w Dave’a* to są fotki z planu zdjęciowego do drugiego singla depeche MODE. Nie znamy jeszcze tytułu, nie mniej sam fakt pracy nad klipem do 2 singla jest w pełni zrozumiały, jeżeli nie ma być to wersja koncertowa jak było np z Should Be Higher w 2013.

Jenny @ Woodsmith

Jenny @ Woodsmith

Beyond super grateful and excited to share that I got to work with Dave Gahan last week! Depeche Mode has gotten me through some of my best times & some of my hardest times in life ??and continues to effect me in such a meaningful way ? Music holds a special place in time in our lives and our hearts. So many treasured times of dancing the night away to Depeche Mode! The new video should be out in August! #JustCantGetEnough #DaveGahan #DepecheMode

Pomijając afekt jakim owa Pani darzy depeche MODE (co jest oczywiste) najważniejszy fragment pada na samym końcu:

Nowe wideo powinno ukazać się w sierpniu!

Być może to jest właśnie powód faktu, że oba zdjęcia zniknęły już z profilu tej Pani, ale jak wiadomo Internety pamiętają wszystko i co się zobaczyło to się już nie odzobaczy.

depeche MODE będzie do końca lipca w permanentnej trasie koncertowej po Europie, a jeżeli singiel ma ukazać się jako wejście do trasy po Ameryce Północnej, to jest to idealny moment.

(* A to mietła, jako ona mogła)