depeche MODE / 101dM

Informacje o depeche MODE, płytach, koncertach i fanach grupy.

Aktualności, Spirit

Przesłuchania „Spirit” i próbka okładki ujawniona?

[aktualizacja] Przesłuchania czas zacząć. Dziennikarze otrzymują prośby o rezerwację czasu na przesłuchania najnowszego albumu depeche MODE z początkiem lutego. Od przyszłego tygodnia zaczyna się udostępnianie mediom (w Szwecji) odsłuchu materiału ze „Spirit”.

Odsłuchy, to część procesu promocyjnego, aby zanim płyta ukaże się na rynku powstały recenzje opisujące najnowsze dzieło depeche MODE.

Poniżej kopia rezerwacji wysłanej przez szwedzki oddział Sony do lokalnych mediów.

Zaproszenie na odsłuch.

Zaproszenie na odsłuch.

To zaproszenie ujawnia również coś więcej… znamy już logo, a dzięki zaproszeniu możemy poczuć klimat okładki najnowszego albumu.

Oficjalnie nie jest znana jeszcze ani data premiery albumu, ani najnowszego singla, którym ma być kawałek Revolution. Wiemy jedynie, że teledysk został nakręcony przez Antona Corbijna, a na stronie b ma być podobno umieszczony cover Heroes z repertuaru Davida Bowie. Podobno premiera teledysku lub singla ma być w najbliższy piątek, a album jakoby miał się ukazać 17 marca.

Przeczytaj pozostałe wieści o nadchodzącej płycie depeche MODE.

[Aktualizacja] Listening Session dla brytyjskiej prasy odbyło się już w ub tygodniu. W czasie odsłuchu puszczono mediom 5 kawałków.

5 Comments

 1. dave

  szkoda, że już nie czuję takich emocji jak kiedyś – boję się po prostu, że kolejna płyta dM znowu mnie zawiedzie; do tego dochodzi jeszcze „próbka” z konferencji, która też osłabiła mój zapał, no ale zobaczymy a raczej „usłyszymy”…

 2. Pop215

  Delta była totalną petardą!
  Cieszę się ,że u mnie nadal wywołuje to takie same emocje.
  Niestety stadion narodowy nie daje rady 🙁

 3. krisdm83

  A ja tam się cieszę muzyką, tym że starszym Panom jeszcze się chce i że są cały czas i mogę cieszyć się ich muzyką bo nic nie trwa wiecznie.
  W nosie mam czy narodowy daje radę czy nie. Znam człowieka, który był na pierwszym koncercie na starym „Torwarze” w 1985 i jak słuchałem jego opowieści to dreszcze przechodziły. Nie ważne były wtedy jakość nagłośnienia, wizualizacje tylko muzyka, ludzie, czas, to że to się stało tu i teraz, że tam ktoś był. Lubię słuchać DM na słuchawkach bo wtedy wyłapuję różne pojedyncze dźwięki i cieszę się tym i relaksuję.
  Prawdziwi fani mnie rozumieją:)

  • Pop215

   Pójdziesz na koncert na narodowym i przypomnisz sobie mój wpis.Potem pójdziesz na koncert w zimowej trasie i już wszystko będzie zrozumiałe.
   Miałem bardzo słabe wrażenia z poprzedniego koncertu i sie nimi podzieliłem.Nagłośnienie tam leży.Wrażenia są średnie.
   Jednak mimo wszystko tam będę by zobaczyć czy chłopcy dają radę.
   Do zobaczenia w Warszawie.

 4. hmmm, Dave dołączył do zespołu, gdy pozostali usłyszeli jak śpiewa gdzieś na próbie „Heroes”, teraz być może „Heroes” będzie na str. B, Dave coś tam sugeruje w wypowiedziach „nawet gdyby miała to być nasza ostatnia płyta blah blah…” Czyżby chłopcy coś tego ? hmmm…w sumie mnie to nie smuci, ale nawet gdyby to był fakt, to mogliby strzelić na koniec jakąś trasę w klasycznym składzie z wszystkim wypasionym na maxa 😀

Dodaj komentarz

Serwis zarządzany, prowadzony przez Ultra Interactive