Video Singles Collection

Video Singles Collection – specyfikacja wydawnictwa

Do premiery co raz bliżej i za tydzień w piątek w wideografii zespołu pojawi się kolejne wydawnictwo. 18 listopada będzie można nabyć pierwsze z serii retrospektywnych tytułów dokumentujących karierę depeche MODE.

Pojawiły się na sieci zdjęcia okładki i wnętrza składanki Video Singles Collection

img_0256

Trzypłytowe wydawnictwo ukarze się w kartonowym opakowaniu, a płyty będą ukryte w składanych kieszeniach.

Zgodnie w opisywanym jakiś czas temu odzyskaniem przez depeche MODE praw do katalogu. Wydawnictwo jest licencjonowane do Sony/Legacy przez Venusnote Ltd. Co ciekawe na pudełko wróciło zmodyfikowane logo MUTE Records. Teraz „Walking Man” przechodzi po pasach 😉

Specyfikacja wygląda następująco:

  • Region: 0
  • Czas trwania: 383.18
  • System: NSTC (sic!)
  • Format: 4:3

img_0257

Co ciekawe na pudełku nie ma loga, ani domeny Legacy Recordings mimo, że oficjalnie kompilacja jest promowana na profilach tej właśnie wytwórni.

4 myśli w temacie “Video Singles Collection – specyfikacja wydawnictwa”

  1. Jednak 4:3. Trzeba będzie obciąć obraz aby dało sie oglądać na obecnych odbiornikach TV

  2. Staram się nie narzekać, bo fajnie będzie mieć wszystkie teledyski w kupie, jednak przyznam, że nienawidzę odkąd pamiętam takich pudełek kartonowych, zawsze boję się, że porysuje się płyta. Poza tym ileż do jasnej cholerki kosztuje cyfrowa rekonstrukcja kilkudziesięciu krótkich obrazów video i transfer do odpowiedniego formatu ? Nie wspomnę już o wydaniu całości na Blu-Ray ? Zwyczajnie komuś się wyjątkowo nie chciało. W ramach zadośćuczynienia chcę pięknie odrestaurowanych „101” i „Devotional” i niechże ktoś ruszy swój ciężki tyłek i zajmie się wydaniem video z „Black Celebration Tour” plus dodatki np. niepublikowane wcześniej home videos ze studia w Hansie i wycieczek po Berlinie w trakcie nagrań circa 11/85-01/86 ehhh….

Leave a Reply