depeche MODE / 101dM

Informacje o depeche MODE, płytach, koncertach i fanach grupy.

Aktualności, Wydawnictwa

Video Singles Collection – specyfikacja wydawnictwa

Video Singles Collection

Video Singles Collection

Do premiery co raz bliżej i za tydzień w piątek w wideografii zespołu pojawi się kolejne wydawnictwo. 18 listopada będzie można nabyć pierwsze z serii retrospektywnych tytułów dokumentujących karierę depeche MODE.

Pojawiły się na sieci zdjęcia okładki i wnętrza składanki Video Singles Collection

img_0256

Trzypłytowe wydawnictwo ukarze się w kartonowym opakowaniu, a płyty będą ukryte w składanych kieszeniach.

Zgodnie w opisywanym jakiś czas temu odzyskaniem przez depeche MODE praw do katalogu. Wydawnictwo jest licencjonowane do Sony/Legacy przez Venusnote Ltd. Co ciekawe na pudełko wróciło zmodyfikowane logo MUTE Records. Teraz „Walking Man” przechodzi po pasach 😉

Specyfikacja wygląda następująco:

 • Region: 0
 • Czas trwania: 383.18
 • System: NSTC (sic!)
 • Format: 4:3

img_0257

Co ciekawe na pudełku nie ma loga, ani domeny Legacy Recordings mimo, że oficjalnie kompilacja jest promowana na profilach tej właśnie wytwórni.

4 Comments

 1. Babylon

  Jednak 4:3. Trzeba będzie obciąć obraz aby dało sie oglądać na obecnych odbiornikach TV

 2. Staram się nie narzekać, bo fajnie będzie mieć wszystkie teledyski w kupie, jednak przyznam, że nienawidzę odkąd pamiętam takich pudełek kartonowych, zawsze boję się, że porysuje się płyta. Poza tym ileż do jasnej cholerki kosztuje cyfrowa rekonstrukcja kilkudziesięciu krótkich obrazów video i transfer do odpowiedniego formatu ? Nie wspomnę już o wydaniu całości na Blu-Ray ? Zwyczajnie komuś się wyjątkowo nie chciało. W ramach zadośćuczynienia chcę pięknie odrestaurowanych „101” i „Devotional” i niechże ktoś ruszy swój ciężki tyłek i zajmie się wydaniem video z „Black Celebration Tour” plus dodatki np. niepublikowane wcześniej home videos ze studia w Hansie i wycieczek po Berlinie w trakcie nagrań circa 11/85-01/86 ehhh….

 3. idaho

  niestety dali ciała bo brakuje teledysku „Pimpf”…

Dodaj komentarz

Serwis zarządzany, prowadzony przez Ultra Interactive

%d bloggers like this: