Co zrobisz dla Dave’a Gahana? – konkurs Sony Music i Empik

Sony Music i Empik wspólnie zorganizowali konkurs, w którym nagroda nie mała – bilety na koncert Dave’a Gahana i Sulsavers w Londynie w Shepherd’s Bush Empire (26.10.2015) + opłacony przelot i nocleg w hotelu.

Zasady konkursu są proste:

  • kupujesz album Angels & Ghosts w sklepie Empik
  • wysyłasz mailem do Sony Music skan rachunku, numer telefonu i odpowiedź na pytanie „Jakie są moje wrażenia po przesłuchaniu albumu Angels & Ghosts?”
  • trzymasz kciuki i czekasz na odpowiedź 😉

 

Kupując ten album w dniu premiery w salonie EMPIK i jeszcze tego samego dnia wysyłając potwierdzenie zakupu i zgłoszenie do konkursu, wszyscy fani mają szansę wygrać wyjazd na odbywający się zaledwie 3 dni później całkowicie wyprzedany koncert Dave’a Gahana i Soulsavers w londyńskim Shepherd’s Bush Empire. Wyłoniony 24 października zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą znajdzie się na jednym z najmniejszych koncertów Dave’a i kolegów podczas mini-trasy promującym album „Angels & Ghosts”.

Nagroda obejmuje bilety na koncert 26 października, przelot w obie strony na trasie Warszawa – Londyn – Warszawa i nocleg w hotelu w centrum Londynu w nocy z 26 na 27 października, a cały regulamin konkursu (wraz z dokładnym opisem co zrobić, aby wygrać) znajduje się poniżej.

 

Konkurs rozpoczyna się w dniu 23.10.2015 r., o godzinie 00:01.
Konkurs kończy się w dniu 23.10.2015 r., o godzinie 23:59.

Zasady konkursu: http://www.sonymusic.pl/news/wygraj-wyjazd-na-koncert-davea-gahana-regulamin

Leave a Reply