Nasze forum przeszło kompletną przebudowę,dzięki czemu jest teraz bardziej funkcjonalne, szybsze i mroczniejsze ;D Zapraszamy do odwiedzenia i życzymy przyjemnych dyskusji!! 😀

http://forum.modeontheroad.pl/

Poniżej kilka ciekawszych zmian względem poprzedniej wersji:

1) Forum straciło spoooro na wadze, przez co działa i ładuje się znacznie szybciej.

2) Zaszła drobna zmiana w nazewnictwie: kategorie => kanały || posty => odpowiedzi || tematy => wątki

3) Dodawanie/edycja/cytowanie/usuwanie odpowiedzi odbywa się bez przeładowania strony,podobnie logowanie i przeszukiwanie/filtrowanie wątków.

4) Strona z odpowiedziami jest automatycznie odświeżana,w efekcie gdy ktoś doda odpowiedź w temacie który aktualnie mamy wyświetlony to po kilku sekundach ujrzymy nowo dodaną odpowiedź.

5) Gdy mamy wyświetlony spis wątków na forum a ktoś w tym momencie doda nowy wątek to po kilku sekundach otrzymamy w formie komunikatu powiadomienie o nowo dodanym wątku. Komunikat jest wyświetlany w lewym dolnym rogu.

6) Zamiast typowego spisu tematów dyskusji jak to wygląda na innych forach,tutaj na stronie głównej są wyświetlone wszystkie tematy. Dzięki czemu nie ma potrzeby „łażenie” po działach tylko mamy na dzień dobry wgląd w ostatnie tematy. Z lewej strony tytułu mamy nazwę kanału do którego dany wątek został przypisany a po prawej stronie ilość odpowiedzi,ilość nowy odpowiedzi od ostatniej naszej wizyty oraz autor i data ostatniej odpowiedzi.

7) W razie potrzeby możemy pisanie odpowiedzi odłożyć na później – w formularzu pisania odpowiedzi wystarczy kliknąć „Zapisz szkic”.

8) Możliwość dodania pliku do odpowiedzi w formie załącznika

9) Linki do YouTube czy Vimeo są automatycznie zamieniane na wstawki embed,czyli wklejamy link do filmu a po opublikowaniu odpowiedzi/wątku w miejsce linka zostaje wstawiony odtwarzacz z filmem.

10) Linki do stron są automatycznie zamienione na klikalne linki.

11) Opcja obserwowania wątków,dzięki której możemy otrzymywać powiadomienia o nowych odpowiedziach.

12) Przycisk „Lubię to” dla poszczególnych odpowiedzi,możemy w ten sposób wyrazić aprobatę dla danej odpowiedzi lub po prostu polubić daną odpowiedź – nie nie jest to przycisk Facebooka 😀

13) Na stronie profilowej można zamienić krótką lub dłuższą notkę o naszej osobie.

14) Opcja tworzenia prywatnych wątków,czyli dyskusja w prywatnym gronie 😉