Tytułowe „LipDub For The Masses” to kolejny projekt polskich fanów,którzy po koncertowych akcjach w Łodzi dadzą ponownie popis swoich możliwości. Czym jest LipDub ?? Nieprzerwane niczym nagranie,udział większej ilości osób,motyw,muzyczny podkład który wszyscy śpiewają i otrzymujemy lipdup. Utworem który zostanie wykorzystany będzie jeden z pierwszych utworów Depeche Mode – „Just Can’t Get Enough„,motywem oczywiście związanym z DM – teledyski z całego ich dorobku. Nagranie odbędzie się 8 maja w Łodzi,do tego czasu chętni do udziału w tym przedsięwzięciu mają czas na zastanowienie się z jakiego teledysku i jaki motyw wykorzystają,a następnie odwiedzić specjalnie przygotowany formularz „zapisy” pod tym adresem,pamiętajcie… zapisy zostały rozpoczęte!

 

Poniżej informacja zaczerpnięta ze strony projektu:

Fani Depeche Mode planują nagranie LipDub’a z wykorzystaniem motywów z całego przekroju teledysków zepołu. Do udziału w nagraniu zapraszamy wszystkich fanów DM,którzy chcą wspólnie z nami w ten sposób podkreślić tegoroczny jubileusz,jakim jest 30-lecie zepołu. Podkładem nagrania będzie dynamiczny utwór lat 80-tych Just Can’t Get Enough,który zarazem wyraża nasz (fanów) nieustanny niedosyt związany z zespołem oraz ich koncertami i muzyką.

8 maja w Dekompresji odbywa się ogólnopolski zlot fanów DM,liczymy więc na udział w nagraniu również tych,którzy planują wieczorem bawić się przy muzyce DM. Zaczynamy o godzinie 11:00 i mamy czas do ok 17-18:00. W tym czasie przewidujemy potrzebną charakteryzację,próby i samo nagranie,a po wyczerpującym dniu czeka nas zasłużony relaks na Zlocie.

Szczegóły oraz pozostałe informacje na stronie -> lipdub.dmuniverse.pl.